Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 18, 2012 9:29 am tarafından MaJıTo

» AirRivals'da kullanabileceğiniz (86 tane) tugay logo örnekleri
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:06 pm tarafından KontMorsef

» Bir Pesimist'in GözyaşLarı - Sagopa Kajmer [ FULL ALBÜM + SKİTLER ! ]
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 4:22 pm tarafından hellcrobo

» logo
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 05, 2010 12:17 am tarafından Misafir

» Airrivals tugay logosu...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 25, 2010 5:53 pm tarafından Misafir

» Resimli Duvar YAzıları...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:05 pm tarafından AccSa

» Güzel Duvar Yazıları
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:02 pm tarafından AccSa

» Türk mucitten gözle çalışan fare!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:28 pm tarafından EßY

» FIFA'dan tarihi karar! [Sarı kart kuralı değişiyor!]
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:26 pm tarafından EßY

» F.Bahçe taraftarı çıldırdı!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:23 pm tarafından EßY

» Ali Sami Yen satıldı...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:20 pm tarafından EßY

» Sevgilisi yerine ağabeyine mesaj atınca..!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:16 pm tarafından EßY

» fd
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:26 pm tarafından EL-Bİ-YU

» Üniversite adaylarına büyük müjde!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:18 pm tarafından EßY

» Az daha savaş çıkıyordu..!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:07 pm tarafından EßY

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

2010 Dünya Kupası'nın Sahibi Sizce Kim Olur?

Sonuçları Gör

Üye olmadan ankete katılın sizde oyunuzu verin.
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Galeri

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde EL-Bİ-YU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Istatistikler
Toplam 216 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ozyy54

Kullanıcılarımız toplam 1032 mesaj attılar bunda 640 konu
--- ---

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar...

+11
Edirneli
57ALAYTARIK
dEathLy
33MersiN1998
Chnp
Antro
enes
dentist78
iskelet06
ALONEHEART
EßY
15 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

EßY

..::VIP::..

Konunun ilk mesajı :

Merhabalar,

AirRivals'da kullnamabilceğiniz tugay logo isteklerinizi bu konuya yorum yazarak bildirin örnek 24x12 tugay logolarını sizlerle paylaşalım...

İsteğiniz üzerine tugay.bmp uzantılı dosya halinde hazır bir şekildeki logoyu size gönderelim...

İsteklerinizi bekliyorum.

Saygılar...

EßY

Arkadaşım işte isteğin üzerine (22 tane) 24x12 .bmp şeklinde tugay logosu hazırladım. Bunları rar da upload ettim. İşte logoları indirme linkini veriyorum.

Rar şifresini özel mesaj ile gönderdim.

Saygılar...

En son eby tarafından Perş. Ocak 21, 2010 3:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

dentist78

ÜYE
ÜYE

çok sagolasın edy. ellerine saglık şimdiden. merakla bekliyorum

EßY

eby demiş ki:Arkadaşım işte isteğin üzerine (22 tane) 24x12 .bmp şeklinde tugay logosu hazırladım. Bunları rar da upload ettim. İşte logoları indirme linkini veriyorum.

Rar şifresini özel mesaj ile gönderdim.

Saygılar...

Buradan indir. dentist78

EßY

dentist78 herhangi bir sorun olursa lütfen bildir. Yardımcı olalım.

30AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty Tugay Logosu Cuma Ocak 22, 2010 12:16 pm

TheElf

Misafir

EBY kardeşimiz bana CaSmECaSh tugayımın adı bana Siyah-Bayaz böle şeytan Twisted Evil bunun gibi olabilir hazırlarmısın.24X12 Olsun bmp formatında yaparsan sevinirim.Rar şifresini Facebook'a yollarsın msn açmıyorum ismim ENES MALİK AYAN Smile Smile

31AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty slm Paz Ocak 31, 2010 8:29 pm

tjnyhund

Misafir

bana logo yollarmısınız

dentist78

ÜYE
ÜYE

merhaba eby. hatırlarsan FantastiC tugayı için biz elogo hazırlamsıtın. eğer mumkunu varsa ben bir logo buldum. onu şeffaf hale getirip bpyutlarını ayarlayabilirmisin

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Logoyxp

şimdiden teşekkür ederiz

33AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty logo istek Salı Şub. 09, 2010 10:23 am

enes

Misafir

kardeş bende büyük harfle GÖK yazan bir logo istiyorum sıth tugayınınki gibi saydam olsun istiyorum rengi turquaz mavisi olacak yaparsan beni çok mutlu edersin sana yinede sıth tugayının losunun resmini yollayayım şimdiden teşekkür ederim

enes

YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

üye oldum mesaj atarakta yollayabilrisiniz

35AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty tugay resmı Salı Şub. 09, 2010 10:13 pm

lutfenya

Anonymous
Misafir

merhaba bende airrivals oynuorum ve tugayımın ismi lord yanı lord seklınde bısı olsun ama rar sıfresını mesajla bırlıkte yaz mesajı buraya yaz bole kırmızı beyz renkelrde 24x12 boyutlarında ''LoRD'' seklınde bı logo ıstıorum uploadı gene upload.gen.tr adresıne yaparsanız sevınırım stenıze uyede olurum sımdıden tesekkurler..

36AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty elbiyuuuuuuuuuuuu C.tesi Şub. 13, 2010 7:31 pm

enes

enes
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

elbiyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cevap ver sesimize:)

Antro

Antro
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

guzel calısmalar.

En son Antro tarafından Ptsi Mart 22, 2010 3:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

38AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty istek logo hazır şeffaf olacak C.tesi Mart 20, 2010 3:26 am

s?na

Anonymous
Misafir

Merhabalar insanların isteklerine cevap vermenşz çok güzel,umarım banada yardımcı olabilirsiniz, İSTANBUL tugayı için bir amblem yaptım tugay sahibiyim kafama göre birşey yaptım dilerseniz eklediğim resmi kenarlıklı olmadan yalnızca şekil olacak verebilirsiniz dilerseniz kendi yaratıcılığınızı kullanıp birkaç çalşma çıkarabilirsiniz. ama şeffaf mı diyorsunuz hani kenarlıkları olmasın istiyorum yalnızca şekli yada yazısı her ne ise o ortaya çıkacak. çok teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim.. Kenarlıklı olmasın istiyorum böylece olayı meydana çıkartabiliriz

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Jg7252

€T?KET :

Anonymous
Misafir

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_cry AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_redface AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_lol AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_mad AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_razz AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_cool AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_sad AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_evil AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Suspect AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_question AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_exclaim AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_rolleyes AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_twisted KORSAN İSKELETİ VARDIRYA HANİ ETRAFINDA KEMİKLER VARDIR ONDAN VARSA OLSUN BEYAZ OLSUN RENGİ AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Lol AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Lol AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_farao AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_queen AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Affraid AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_cyclops YAPTIGIN LOGOYU adresine mesaj olarak gonderirsen sevinirim AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_bounce

40AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty LOGO xD Ptsi Mart 22, 2010 1:38 pm

ET?KET :

Anonymous
Misafir

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow msn adresim aralarda bosluk biraktım ama yok aslında i i d r a g o n i i @ h o t m a i l . c o m bu adrese e posta gonderirsen sevinirim Very Happy:D AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_arrow

41AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty tugayım için logo yaparmısınız Paz Mart 28, 2010 3:04 pm

Onur

Anonymous
Misafir

Kardeş ETERNAL Tugayın sahibiyim tugayım için 2 3 tane logo yaptım pek hoş olmadı bana seffaf bi kaç logo yapabilirmisin ETERNAL kısalmısı yada göruntu olabilir. yada sade guzel sekilli bi E harfide olabilir.Şimdiden tşk ederim...

Chnp

Anonymous
Misafir

Benim ittiafkın adı ChampSoldier mümkünse C-S yazan bir logo yapabilir misin şimdiden tşk msn;

Chnp

Chnp
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

eby arkadaşım umarım benim içinde yaparsın sanırım konu güncelliğini kaybetmiş ama senden rica ediyorum AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_biggrin Benim ittifakımın adı ChampSoldier bu yüzden
C-S olan birşey düşünüyorum şeffar olursa sevinirim ama sen kendin örnekler yapsan 10-15 tane ben onların içinden seçerim. Renkleri;
Ya arka yeşil olsun yazılar turuncu yada arka beyaz olsun yazılar siyah kırmıızı ne de olsa Es-Es liyiz =) lütfen yap

44AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty Logo C.tesi Nis. 24, 2010 12:33 pm

JarRQueZ

Anonymous
Misafir

Acaba Benim PİSLİCK tugayım içinde Logo yapabilirmisin SAYdam Olursa Güzel olur

45AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty logo C.tesi Mayıs 01, 2010 4:53 pm

HAWX

Anonymous
Misafir

Abi banda bir logo hazırlarmısın kırmızı harfli HX beyazda zemin olsun şimdiden teşekkürler msn khanturkSC@hotmail.com

dunalp1

Anonymous
Misafir

evet ya rar şifresi nedir ?

47AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty ss Perş. Haz. 03, 2010 6:50 am

umutx14

Anonymous
Misafir

selam eby banada '' queen '' ile ilgili şeffaf bi logo hazırlarsan çok sevınırım ozellıkle bu sitedeki resim olursa süper olur
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Icon_smile

48AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty ... C.tesi Haz. 19, 2010 1:33 pm

BomBeRGh

Anonymous
Misafir

bana GIF harfleri içeren g harfi beyaz i harfi siyah f harfi ise kırmızı bir tugay logosu yapar mısınız? arkası şeffaf olursa sevinirim.Ama şeffaf olamaz diyorsanız arkası siyah olsun I ninde sağı beyaz solu kırmızı olacak şekilde olursa sevinirim.

arkası transpartan olursa ve harflerin içinde boşluk olursa [Bknz: 2. server ani TNT] ve i dediğim gibi olursa siteye üye olurum Very Happy

49AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty rar şifre Paz Tem. 25, 2010 12:14 pm

muratyap

Anonymous
Misafir

ara şifresini nasıl ala bilirim msn creyz_murat24@hotmail.com   facebook ismim murat gizli

50AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty Tugay Logosu Perş. Tem. 29, 2010 9:55 am

33MersiN1998

33MersiN1998
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Selam arkadaşım,
Tugayımın İsmi METEOR Yapacağın Logoların İçinde Saydam MTR De Yazabilir :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

51AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty Re:Tugay Logosu Perş. Tem. 29, 2010 10:18 am

33MersiN1998

33MersiN1998
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

TUGAY LOGOSUNUN RENKLERİ SARI KIRMIZI MAVİ TURKUAZ OLABİLİR

dEathLy

dEathLy
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bende bi logo tasarimi istiyorum mumkunse şekil olsun BCU arması ucak flaglari gibi . şimdiden teşekkürler

57ALAYTARIK

57ALAYTARIK
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

şifre bulamadım tşk ler şimdiden

57ALAYTARIK

57ALAYTARIK
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

uye oldum mesajatarak yollaya bilirsin şifreyi

Space

Anonymous
Misafir

bende bir logo istiyorm WL harflerini kullanarak yapman mumkunmu renkleri siyah ve kırmızı olursa seffaf sekilde cok sevinirim Smile

askvesev

Anonymous
Misafir

ya bana logo yaparmısın FT harfleri olsun f kırmızı t siyah

Edirneli

Edirneli
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Selam eby Fornaxta bulunan Konigreich tugayım için şeffaf logo istiyorum bmp uzantılı Üstünde KNG Yazsın ama güzel bi fontla yazarsan sevinirim renkleride yarısı orta harf beyaz diğerleri kırmızı olabilr.

58AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... - Sayfa 2 Empty Merakla Bekliyorum Perş. Ara. 23, 2010 11:39 pm

Ataman

Anonymous
Misafir

Eby kardeşim yorumlarını okudum çok etkilendim bende istedim umarım yardımcı olursun.

Tugay ismi . BizBize
Sana bırakıyorum kardeşim göze uyum sağlıyan bir kaç tane yaparsan yeter bekliyorum Smile Kolay gelsin

Ataman

Ataman
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Fazla gerek yok kardeşim 5-10 tane güzel olsun yeter Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki