Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyPaz Kas. 18, 2012 9:29 am tarafından MaJıTo

» AirRivals'da kullanabileceğiniz (86 tane) tugay logo örnekleri
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:06 pm tarafından KontMorsef

» Bir Pesimist'in GözyaşLarı - Sagopa Kajmer [ FULL ALBÜM + SKİTLER ! ]
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 4:22 pm tarafından hellcrobo

» logo
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyPaz Eyl. 05, 2010 12:17 am tarafından Misafir

» Airrivals tugay logosu...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyPaz Tem. 25, 2010 5:53 pm tarafından Misafir

» Resimli Duvar YAzıları...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:05 pm tarafından AccSa

» Güzel Duvar Yazıları
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:02 pm tarafından AccSa

» Türk mucitten gözle çalışan fare!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:28 pm tarafından EßY

» FIFA'dan tarihi karar! [Sarı kart kuralı değişiyor!]
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:26 pm tarafından EßY

» F.Bahçe taraftarı çıldırdı!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:23 pm tarafından EßY

» Ali Sami Yen satıldı...
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:20 pm tarafından EßY

» Sevgilisi yerine ağabeyine mesaj atınca..!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:16 pm tarafından EßY

» fd
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:26 pm tarafından EL-Bİ-YU

» Üniversite adaylarına büyük müjde!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:18 pm tarafından EßY

» Az daha savaş çıkıyordu..!
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:07 pm tarafından EßY

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

2010 Dünya Kupası'nın Sahibi Sizce Kim Olur?

Sonuçları Gör

Üye olmadan ankete katılın sizde oyunuzu verin.
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Galeri

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Empty
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde EL-Bİ-YU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Istatistikler
Toplam 216 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ozyy54

Kullanıcılarımız toplam 1032 mesaj attılar bunda 640 konu
--- ---

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar...

+11
Edirneli
57ALAYTARIK
dEathLy
33MersiN1998
Chnp
Antro
enes
dentist78
iskelet06
ALONEHEART
EßY
15 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

EßY

..::VIP::..

Merhabalar,

AirRivals'da kullnamabilceğiniz tugay logo isteklerinizi bu konuya yorum yazarak bildirin örnek 24x12 tugay logolarını sizlerle paylaşalım...

İsteğiniz üzerine tugay.bmp uzantılı dosya halinde hazır bir şekildeki logoyu size gönderelim...

İsteklerinizi bekliyorum.

Saygılar...

ALONEHEART

ALONEHEART
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

BANA YALNIZ KALP LE İLGİLİ TUGAY LOGOSU HAZIRLARMISINIZ ?

EßY

Tabiki hazırlarım rengini belirtirsen ona göre yaparım.!

iskelet06

iskelet06
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Selam eby, acaba DeathMasters tugayım için bir logo hazırlayabilirmisin??
DM harfleri olabilir. Renkleri kırımızı ve siyah, kırmızı beyaz düşünüyorum. Gölgeli bi şekilde olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

iskelet06

iskelet06
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Selamlar eby, DeathMasters tugayım için logo hazırlayabilirmisin?
DM harflerini düşünüyorum logo olarak. Renk olarakta Siyah-Kırmızı veya Kırmıızı-Beyaz olabilir. Harfler göleli olursa daha hoş olur die düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler...

EßY

iskelet06 DeathMasters Tugayın için kırmızı-siyah, siyah-beyaz renginde 24x12 bmp. şeklinde hazır halde 11 tane logo hazırladım. Bunları rar dosyasına koyup upload ettim. Buraya rar dosyasını indirme linkini koyuyorum. Tıklayıp indirebilirsin. Ancak rar şifresini buraya koymayıp sana mail yoluyla ve özel mesaj gönderdim. Malum alıntı olmasın diye böyle birşey yapmak zorundayım. Smile Rar şifresini aldıkdan sonra logolarından istediğini alırsın artık sana kalmış...
Rar şifresini üye olurken kullandığın mail adresine ve özel mesajla gönderiyorum.
İşte logolarını bu linke tıklayarak indirebilirsin...

Logolarından beğenmediğin olursa veya logoyu yerleştirmede sorun yaşarsan bize bildirmen yeterli olacaktır. Derhal yardımcı oluruz...
Saygılar.

iskelet06

iskelet06
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

eby demiş ki:iskelet06 DeathMasters Tugayın için kırmızı-siyah, siyah-beyaz renginde 24x12 bmp. şeklinde hazır halde 11 tane logo hazırladım. Bunları rar dosyasına koyup upload ettim. Buraya rar dosyasını indirme linkini koyuyorum. Tıklayıp indirebilirsin. Ancak rar şifresini buraya koymayıp sana mail yoluyla ve özel mesaj gönderdim. Malum alıntı olmasın diye böyle birşey yapmak zorundayım. AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Icon_smile Rar şifresini aldıkdan sonra logolarından istediğini alırsın artık sana kalmış...
Rar şifresini üye olurken kullandığın mail adresine ve özel mesajla gönderiyorum.
İşte logolarını bu linke tıklayarak indirebilirsin...

Logolarından beğenmediğin olursa veya logoyu yerleştirmede sorun yaşarsan bize bildirmen yeterli olacaktır. Derhal yardımcı oluruz...
Saygılar.

EBY çok teşekkür ederim kardeşim eline ve emeğine sağlık...

EßY

Ne demek... Önemli değil herzaman burdayız Smile

EßY

ALONEHEART arkadaşımız bizden kalp resminde logo istemiş... Çok geç oldu ancak kalp resminde kaynak yeni elde ettim.
Logoyu isteğine göre şeffaf da yapabilirim. Kalp'in rengini belirtirsen hazırlar gönderirim...

EßY

Arkadaşım yaptığım kalp resmi örneğini kırmızı renkte yaptım. Beğenip beğenmemek sana kalmış farklı bir renk istersen lütfen belirt.
Logo şeffaftır.
Saygılar...
işte logo
AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Icon_arrow AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Logojg
Emeğe saygı lütfen...

iskelet06

iskelet06
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

eby demiş ki:Merhabalar,

AirRivals'da kullnamabilceğiniz tugay logo isteklerinizi bu konuya yorum yazarak bildirin örnek 24x12 tugay logolarını sizlerle paylaşalım...

İsteğiniz üzerine tugay.bmp uzantılı dosya halinde hazır bir şekildeki logoyu size gönderelim...

İsteklerinizi bekliyorum.

Saygılar...

Selamlar eby, bu iş için gösterdiğin ilgiden dolayı teşekkür ederim. DM tugay logosunu sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar....

dentist78

dentist78
ÜYE
ÜYE

slm eby. bende FantastiC (yazılışını bu şekilde yaptım) adında bir tugay kurdum. eğer zmanın olursa tugayımın adıyla ilgili bir logo yapabilirmisin.şimdeden çok teşekkür ederim. şeffaf ta olabiir normalde. nasıl gönlünden geciyorsaa..Smile

EßY

dentist78 hazırlamamız gereken logo 24x12 boyutunda olduğu için FantastiC yazısı logoya sığmaz.Onun için tugayının kısaltılmış ismi veya istediğin şekil varsa ona göre yapabilirim. Mesela tugayının F harfini logoyaparım ama FantastiC isim komple olmaz. Ve ya istediğin başka bir şekilde olabilir.
Bu arada nasıl bir renk istediğini söylersen sevinirim...
Saygılar...

dentist78

dentist78
ÜYE
ÜYE

merhabalar edy. ilgin için teşekkür ederim önceliklee.eğer mümkünü varsa yanan bir f harfi bence guzel durur gibi geliyor. bunun la ilgili yapabilrsen sevinirim..renk olarak ta f harfi siyah yada koyu bir renk. alevlerde zaten alev rengi olabilrmii.

EßY

dentist78 yanan F harfi ateş şeklinde değil ancak etrafında kırmızı gölgelendirme yapabilirim. Logonu yapmaya başlıyacağım. Birde logonun arka plan rengi istiyorsan söylersen bende teretdüt de kalmamış olurum.
En kısa zamanda logonu burada paşlayacağım...

dentist78

dentist78
ÜYE
ÜYE

arka plan rengini hiç düşünmedim. sen hangi rengin daha uyumlu olcagını düşünüyorsan biizm icin de doğru olan odur. yanan f harfi dışında arkasından alevler cıkan bir f de olabilir. şekil olarak ilk aklıma gelen bunlardıı.sonuçları merakla bekliyorum

EßY

Arkadaşım işte isteğin üzerine (22 tane) 24x12 .bmp şeklinde tugay logosu hazırladım. Bunları rar da upload ettim. İşte logoları indirme linkini veriyorum.

Rar şifresini özel mesaj ile gönderdim.

Saygılar...

En son eby tarafından Perş. Ocak 21, 2010 3:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

dentist78

dentist78
ÜYE
ÜYE

çok sagolasın edy. ellerine saglık şimdiden. merakla bekliyorum

EßY

eby demiş ki:Arkadaşım işte isteğin üzerine (22 tane) 24x12 .bmp şeklinde tugay logosu hazırladım. Bunları rar da upload ettim. İşte logoları indirme linkini veriyorum.

Rar şifresini özel mesaj ile gönderdim.

Saygılar...

Buradan indir. dentist78

EßY

dentist78 herhangi bir sorun olursa lütfen bildir. Yardımcı olalım.

21AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Empty Tugay Logosu Cuma Ocak 22, 2010 12:16 pm

TheElf

Anonymous
Misafir

EBY kardeşimiz bana CaSmECaSh tugayımın adı bana Siyah-Bayaz böle şeytan Twisted Evil bunun gibi olabilir hazırlarmısın.24X12 Olsun bmp formatında yaparsan sevinirim.Rar şifresini Facebook'a yollarsın msn açmıyorum ismim ENES MALİK AYAN Smile Smile

22AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Empty slm Paz Ocak 31, 2010 8:29 pm

tjnyhund

Anonymous
Misafir

bana logo yollarmısınız

dentist78

dentist78
ÜYE
ÜYE

merhaba eby. hatırlarsan FantastiC tugayı için biz elogo hazırlamsıtın. eğer mumkunu varsa ben bir logo buldum. onu şeffaf hale getirip bpyutlarını ayarlayabilirmisin

AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Logoyxp

şimdiden teşekkür ederiz

24AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar... Empty logo istek Salı Şub. 09, 2010 10:23 am

enes

Anonymous
Misafir

kardeş bende büyük harfle GÖK yazan bir logo istiyorum sıth tugayınınki gibi saydam olsun istiyorum rengi turquaz mavisi olacak yaparsan beni çok mutlu edersin sana yinede sıth tugayının losunun resmini yollayayım şimdiden teşekkür ederim

enes

enes
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

üye oldum mesaj atarakta yollayabilrisiniz

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki