Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar...
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyPaz Kas. 18, 2012 9:29 am tarafından MaJıTo

» AirRivals'da kullanabileceğiniz (86 tane) tugay logo örnekleri
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:06 pm tarafından KontMorsef

» Bir Pesimist'in GözyaşLarı - Sagopa Kajmer [ FULL ALBÜM + SKİTLER ! ]
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 4:22 pm tarafından hellcrobo

» logo
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyPaz Eyl. 05, 2010 12:17 am tarafından Misafir

» Airrivals tugay logosu...
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyPaz Tem. 25, 2010 5:53 pm tarafından Misafir

» Resimli Duvar YAzıları...
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:05 pm tarafından AccSa

» Güzel Duvar Yazıları
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:02 pm tarafından AccSa

» Türk mucitten gözle çalışan fare!
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:28 pm tarafından EßY

» FIFA'dan tarihi karar! [Sarı kart kuralı değişiyor!]
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:26 pm tarafından EßY

» F.Bahçe taraftarı çıldırdı!
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:23 pm tarafından EßY

» Ali Sami Yen satıldı...
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:20 pm tarafından EßY

» Sevgilisi yerine ağabeyine mesaj atınca..!
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:16 pm tarafından EßY

» fd
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:26 pm tarafından EL-Bİ-YU

» Üniversite adaylarına büyük müjde!
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:18 pm tarafından EßY

» Az daha savaş çıkıyordu..!
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:07 pm tarafından EßY

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

2010 Dünya Kupası'nın Sahibi Sizce Kim Olur?

Sonuçları Gör

Üye olmadan ankete katılın sizde oyunuzu verin.
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Galeri

Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! Empty
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde EL-Bİ-YU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Istatistikler
Toplam 216 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ozyy54

Kullanıcılarımız toplam 1032 mesaj attılar bunda 640 konu
--- ---

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! Empty Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! Perş. Haz. 17, 2010 12:56 pm

EßY

..::VIP::..
..::VIP::..

Aziz Yıldırım ile sabah saatlerinde bir toplantı gerçekleştiren Daum, bu görüşmenin ardından gazetecilere hiç beklenmedik bir açıklama yaptı. Alman çalıştırıcı pazartesi gününden itibaren görevine devam edeceğini söyledi.
Flaş! Flaş! Daum'un Kaderi Belli Oldu..! Daum
Alman teknik adam, Fenerbahçe için tüm gücüyle çalışacağını vurgulayarak, "Aziz Yıldırım ile aramızda çok olumlu bir toplantı gerçekleşti. Ben kulübüme katkıda bulunmak istiyorum. İki yıllık daha sözleşmem var. Önemli olan Fenerbahçe'nin başarısıdır" dedi.
"BENİM SÖYLEDİKLERİMİ YAZIN"
Deneyimli teknik direktör hakkında ortay atılan iddialara yönelik olarak ise, "Son günlerde hakkımda yazılanlar hiç hoş değil. Benim hakkımda gerçekleri öğrenmek için benim söylediklerimi yazın. Söylediklerimi yazarsanız doğrular ortaya çıkar. Önümüzdeki günlerde bazı şeylerin doğru olmadığını söyleyeceğim ve bu doğrultuda bir açıklama yapacağım" ifadelerini kullandı.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]