Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» AirRivals da Kullanabileceğiniz tugay logolar...
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyPaz Kas. 18, 2012 9:29 am tarafından MaJıTo

» AirRivals'da kullanabileceğiniz (86 tane) tugay logo örnekleri
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:06 pm tarafından KontMorsef

» Bir Pesimist'in GözyaşLarı - Sagopa Kajmer [ FULL ALBÜM + SKİTLER ! ]
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 4:22 pm tarafından hellcrobo

» logo
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyPaz Eyl. 05, 2010 12:17 am tarafından Misafir

» Airrivals tugay logosu...
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyPaz Tem. 25, 2010 5:53 pm tarafından Misafir

» Resimli Duvar YAzıları...
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:05 pm tarafından AccSa

» Güzel Duvar Yazıları
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:02 pm tarafından AccSa

» Türk mucitten gözle çalışan fare!
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:28 pm tarafından EßY

» FIFA'dan tarihi karar! [Sarı kart kuralı değişiyor!]
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 8:26 pm tarafından EßY

» F.Bahçe taraftarı çıldırdı!
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:23 pm tarafından EßY

» Ali Sami Yen satıldı...
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:20 pm tarafından EßY

» Sevgilisi yerine ağabeyine mesaj atınca..!
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:16 pm tarafından EßY

» fd
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:26 pm tarafından EL-Bİ-YU

» Üniversite adaylarına büyük müjde!
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:18 pm tarafından EßY

» Az daha savaş çıkıyordu..!
İsrail'den tuhaf açıklama EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:07 pm tarafından EßY

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

2010 Dünya Kupası'nın Sahibi Sizce Kim Olur?

Sonuçları Gör

Üye olmadan ankete katılın sizde oyunuzu verin.
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Galeri

İsrail'den tuhaf açıklama Empty
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde EL-Bİ-YU adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Istatistikler
Toplam 216 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ozyy54

Kullanıcılarımız toplam 1032 mesaj attılar bunda 640 konu
--- ---

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsrail'den tuhaf açıklama

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İsrail'den tuhaf açıklama Empty İsrail'den tuhaf açıklama Salı Haz. 15, 2010 2:44 pm

EßY

..::VIP::..

İsrail'in, Gazze Şeridi’ne uyguladığı deniz ablukasını kırmak için yola çıkacak bütün gemilerde provokatör grupların bulunacağı varsayacağı iddia edildi.

İsrail'den tuhaf açıklama Yardimkonvoyu-saldiri5
İsrail Donanma Koramirali Rani Ben-Yehuda Jerusalem Post’a bugünden itibaren, İsrail’in Gazze Şeridi’ne uyguladığı deniz ablukasını kırmak için yola çıkacak bütün gemilerde provokatör grupların bulunacağı varsayımına dayanarak hareket edeceklerini açıkladı.
İran’ın resmi haber ajansı IRNA, önümüzdeki hafta İran’a ait insani yardım taşıyan iki kargo gemisinin önümüzdeki hafta Gazze’ye doğru yola çıkacağını, gemilerden bir tanesinin İstanbul’dan geçeceğini duyurdu. Bir başka filonun da yakın zaman içinde Lübnan’dan Gazze Şeridi’ne gitmesi bekleniyor.
İranlı yardım yetkilisi Muhammed Ali Nurai’nin açıklamasına göre gemilere yükselencek kargonun bir kısmı İstanbul’a gönderilecek, oradan bir gemiye yüklendikten sonra Gazze’ye aktarılacak. Diğer gemi ise Hürremşah limanından yola çıkacak.
Ben-Yehuda, İsrail’in elinde İran gemilerinin silah taşıdığına dair bir istihbarat olmamakla birlikte, donanmanın gemide provokatörler olduğunu varsayacağını söyledi.
[b]"PROVOKATÖRLERİN VARLIĞINA İNANIYORUZ"

“Bu yeni filolara katılmayı düşünen insani yardım aktivistlerine kararlarını ciddi ciddi gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum çünkü gemide kim olduğunu bilemezler” diyen Ben-Yehuda, provokasyona ve Mavi Marmara’da yaşananların tekrarlanmasına neden olacak grupların gemide olduğuna inandıklarını söyledi.
Röportajda Ben-Yehuda, donanma komandolarının iki hafta önce Mavi Marmara’ya düzenlediği baskını da savundu. 31 Mayıs’ta yaşanan baskında dokuz kişi hayatını kaybetmişti. İsrail ordu yetkilileri ölenlerin tamamının kiralık militanlar olduğunu iddia ediyor.
Ben-Yehuda, “Gemideki onlarca insanın bölgeden ve dünyanın her yerinden terör örgütleriyle bağlantılı olduğuna dair artan işaretler ve kanıtlar” diyen Ben-Yehuda, bu insanların bazılarını geçmişte karıştıkları olaylardan tanıdıklarını iddia etti.
Ben-Yehuda, ölen dokuz yolcunun tamamının Türk olduğunu ve Şayetet 13 isimli komando grubuna saldırdıklarını da söyledi. Amiral, operasyonun sonuçlarının donanmanın öngördüğü gibi olmadığını ifade etti.
"OPERASYON SON TAHLİLDE BAŞARILI"
Donanma askerlerinin hafif bir direniş beklediklerini ancak bir terörist grubuyla karşılaşmayı ummadıklarını belirten Ben-Yehuda, son tahlilde operasyonun başarılı görülebileceğini de dile getirdi.
Ben-Yehuda, “Hiçbir masum ölmedi, sadece teröristler. Teröristlerin kuşattığı bir binaya gider ve teröristleri öldürürseniz bu bir başarıdır” dedi.
Buna ek olarak İran haber ajansları Pazartesi günü, üç İranlı parlamenterin Mısır üzerinden Gazze’ye gitmeyi planladığını duyurdu. Milletvekili Mahmud Ahmedi Bigaş’nin Meclis’in iki üyesiyle birlikte bu hafta Mısır üzerinden Gazze’ye gideceğini söyledi.
Bigaş, 290 sandalyeli parlamentodan 200 milletvekilinin ziyarette bulunmak istediğini ancak sadece üç kişinin gideceğini belirtti. İranlı milletvekili Mısırlıların Refah sınır kapısından geçişe sıcak baktığını, 70 milletvekilinin Mısır’dan vize aldığını dile getirdi.

(mynet)

2İsrail'den tuhaf açıklama Empty Geri: İsrail'den tuhaf açıklama Salı Haz. 15, 2010 8:00 pm

EßY

İsrail'den tuhaf açıklama Icon_smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]